Telefon: 691-761-163    E-mail: pracownia.magenta@gmail.com


Nazywam się Katarzyna Wójcicka, przygodę z florystyką zaczęłam w Mistrzowskiej Szkole Florystyki Doroty Kwiotek. Wakacyjny kurs, rozbudził we mnie pasję do kwiatów, wrażliwa na ich piękno, poszukująca artystycznego spełnienia i zarazem satysfakcji z wykonywanej pracy, odnalazłam w końcu to, czego od zawsze szukałam. Rok intensywnej nauki, zakończyłam egzaminem państwowym i uzyskaniem dyplomu z tytułem florysty.

Moim zadaniem jest tworzenie różnego rodzaju kompozycji roślinnych i dekoracji, począwszy od bukietów, po większe całościowe projekty, wizualna oprawa uroczystości i imprez oraz kompleksowa dekoracja wnętrz. Zmieniające się we florystyce trendy wymagają ode mnie ciągłego samokształcenia, rozwijania swojej wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo w pokazach, warsztatach oraz śledzeniu literatury branżowej.

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z dużym zaangażowaniem starając się sprostać Państwa oczekiwaniom. Po wstępnych rozmowach, jeśli jest taka konieczność zwłaszcza przy aranżacjach ślubnych sal i kościołów umawiam się z Państwem na spotkanie w celu omówienia szczegółów zamówienia.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pracowni.