Telefon: 691-761-163    E-mail: pracownia.magenta@gmail.com

Ślub w plenerze 

W związku z wejściem w życie nowych przepisów, ułatwiających zawarcie związku małżeńskiego poza Urzędem Stanu Cywilnego, chcieliśmy zapoznać Państwa z naszą ofertą dekoracji i kwiatów na ślub w plenerze.

 

 "Od 1 marca przyszli małżonkowie będą mogli wziąć ślub poza USC w miejscu gwarantującym zachowanie powagi i doniosłości ceremonii oraz bezpieczeństwa wszystkich uczestników"

 

Dekoracje na ślub w plenerze

W ślubach plenerowych zdecydowanie najpiękniejsze dekoracje tworzy otaczająca ceremonię przyroda. Naszym zadaniem jest nadanie uroczystości odpowiedniego charakteru. W zależności od stylu Waszego ślubu i miejsca mogą to być różnego rodzaju akcesoria, które wprowadzą Was i Waszych gości w stosowny nastrój. Poczynając od dekoracji papierowych takich jak lampiony, pompony czy rozety rozwieszone na otaczających ceremonię drzewach po romantyczne słoiczki czy buteleczki z kwiatami.

 

Szczególnie ważna podczas ślubu w plenerze jest też aleja, którą wkraczacie we wspólne życie. Odświętnego charakteru doda jej na pewno biały dywan, niezwykle romantycznie prezentuje się też aleja wysypana różanymi płatkami. Niesamowitego klimatu zwłaszcza jesienną porą dodadzą Waszej ceremonii owoce takie jak dynie, pozbierane przez Was szyszki czy kasztany a szczególnie kolorowe wrzosy.

 

Kwiaty na ceremonię w plenerze

Dla par lubujących się w kwiatowych dekoracjach, przygotujemy piękną kwiatową pergolę. Okolice ceremonii ozdobimy wysokimi bukietami na podestach, stojakach lub podwieszanymi kompozycjami. Wasz lęk i niepewność przytłumi piękny widok kwiatów i ich unoszący się w powietrzu cudowny, niezapomniany zapach. 

Chcecie poznać więcej szczegółów, pisząc do nas podajcie:

- imię i nazwisko
- datę i miejsce ślubu
- liczbę gości
- kolor przewodni, motyw lub temat ślubu

Zapraszamy do kontaktu